Site icon narod.hr

Udinese izgubio od Fiorentine 0:2

U zaostalom susretu 27. kola talijanskog prvenstva Udinese je u utorak na domaćem terenu protiv Fiorentine izgubio sa 0-2.

Pobjedu Fiorentini, koja je igrala bez ozlijeđenog Milana Badelja, donijeli su Jordan Veretout (29-pen) i Giovanni Simeone (71).

Veznjak Andrija Balić i napadač Stipe Perica odigrali su cijeli susret za Udinese, a Perica se mogao u 19. minuti upisati u strijelce, ali je njegov udarac obranio vratar gostiju.

Sampdoria je u gostima dobila Atalantu sa 2-1, a pobjednički gol zabio je Duvan Zapata u 84. minuti. Hrvatski branič Ivan Strinić nije bio u sastavu Sampdorije.

Pogotkom u 90. minuti Genoa je pobijedila Cagliari sa 2-1, a strijelac je bio Iuri Medeiros.