Uvjerljiva pobjeda Intera kod Sassuola, Perišić igrao

epa08848649 Inter players celebrate their 2-0 lead during the Italian Serie A soccer match between US Sassuolo Calcio and Inter Milan in Reggio Emilia, Italy, 28 November 2020. EPA/SERENA CAMPANINI

Nogometaši Intera su uvjerljivo svladali Sassuolo sa 3:0 (2:0).

Utakmica je bila gotovo riješena već u prvih 15-ak minuta nakon kojih je Inter već imao prednost od 2:0 golom Sancheza (4) i autogolom Chirichesa (14), da bi konačni rezultat početkom nastavka postavio Gagliardini (60).

Hrvatski reprezentativac Ivan Perišić igrao je za Inter do 85. minute, dok je Marcelo Brozović propustio i ovaj susret zbog zaraze koronavirusom.

Inter se bodovno izjednačio sa Sassuolom, oba sastava imaju po 18 bodova, dva manje od vodećeg Milana, a jedan više od četvrte Rome.