(VIDEO) Bundesliga, porazi Hoffenheima i Koelna, Andreju Kramariću oko sat vremena

U nedjeljnim susretima 20. kola Bundeslige Wolfsburg je slavio kod kuće protiv Hoffenheima s 2-1, a istim rezultatom je slavio i Freiburg doma protiv Koelna.

Petoplasirani Hoffenheim je ubilježio tek drugi poraz u prvenstvu, iako su vodili do 50. minute, da bi Wolfsburg uspio preokrenuti i doći do pobjede s kojom bježi od dna ljestvice. Hrvatski napadač Andrej Kramarić igrao je do 58 minute.

I sedmoplasirani Koeln je ubilježio poraz u gostima, a Freiburg je do vrijedne pobjede došao golom Philippa u 77. minuti.

Vodi Bayern s 49 bodova ispred RB Leizpziga (42), Hoffenheim je ostao peti s 34 boda, Koeln sedmi s 32, dok je Freiburg sada osmi s 29, a Wolfsburg 14. s 22 boda.