(VIDEO) Francuski kup: Monaco na domaćem terenu poražen od Lyona, PSG u osmini finala

U najzanimljivijoj utakmici 1/16 finala nogometnog Kupa Francuske Monaco je kao domaćin poražen od Lyona 2-3, dok je branitelj naslova PSG sa 4-2 svladao Guingamp.

Monaco je poveo u 13. minuti pogotkom Jovetića, a u 21. je izjednačio Traore. Samo četiri minute poslije gosti su poveli autogolom Sidibea. U 55. minuti Diaz je povećao prednost Lyona na 3-1, a Rony Lopes je u 71. minuti samo uspio smanjiti zaostatak Monaca.

PSG je u osminu finala prošao zahvaljujući pogocima Rabiota (21), Pastorea (64) i Marquinhosa (89) te autogolom Deauxa (25), dok su strijelci za Guingamp bili Thuram (33) i N’Gbakoto (75).