(VIDEO) Gostujuće pobjede Torina i Sassuola

U susretu 11. kola talijanskog nogometnog prvenstva Torino je na gostovanju pobijedio Sampdoriju 4-1, a gostujuće bodove dohvatio je i Sassuolo porazivši Chievo sa 2-0.

Golove za Torino zabili su Andrea Belotti (12, 43-11m), Iago Falque (56) i Armando Izzo (78), dok je pogodak za Sampu zabio Fabio Quagliarella (65)

Gostujuće bodove dohvatio je i Sassuolo pobijedivši Chievo sa 2-0, a golove su zabili Federico di Francesco u 42. minuti, te Emanuele Giaccherini (90+4-ag). Adrian Šemper nije branio za domaći sastav.

Parma i Frosinone su igrali bez golova, a domaćin je od 61. minute igrao s igračem manje nakon što je isključen Leo Štulac.

U ranije odigranom susretu Lazio je pobijedio SPAL sa 4-1. Dva gola je zabio Ciro Immobile (26, 35), a po jedan Danilo Cataldi (59) i Marco Parolo (70). Pogodak za goste postigao je Mirko Antenucci (28)

Na ljestvici vodi Juventus sa 31 bodom ispred Intera i Napolija sa po 25 bodova.

REZULTATI
Sampdoria – Torino 1-4 (Quagliarella 65 / Belott (12, 43-11m, Falque 56, Izzo 78)
Chievo – Sassuolo 0-2 (Di Francesco 42, Giaccherini (90+4-ag)
Parma – Frosinone 0-0
Lazio – SPAL 4-1 (Immobile 26, 35, Cataldi 59, Parolo 70 / Antenucci 28)
U subotu:
Inter – Genoa 5-0 (Gagliardini 14, 49, Politano 16, Joao Mario 90+1, Nainggolan 90+4)
Fiorentina – Roma 1-1 (Veretout 33-11m / Florenzi 85)
Juventus – Cagliari 3-1 (Dybala 1, Bradarić 38-ag, Cuadrado 87 / Joao Pedro 36)