(VIDEO) Juventus tek u sudačkoj nadoknadi slomio Genou

epa07941466 Lokomotiv Aleksej Mirancuk (C) jubilates with his teammates after scoring a goal during the UEFA Champions League group D soccer match Juventus FC vs Lokomotiv Moscow at the Allianz Stadium in Turin, Italy, 22 October 2019. EPA/ALESSANDRO DI MARCO

Juventus je pobijedio Genou sa 2:1, a pobjednički pogodak zabio je Cristiano Ronaldo iz kaznenog udarca u petoj minuti sudačke nadoknade.

U derbiju kola Napoli i Atalanta su odigrali 2:2.

Juventus je pobijedio Genou sa 2:1, a pobjednički pogodak zabio je Cristiano

Udinese Igora Tudora je doživio novi težak poraz, ovoga puta na svom terenu od Rome sa 0:4.

Inter je jučer slavio kod Brescije sa 2:1. Inter je poveo golom Argentinca Lautara (23), a u 63. minuti Lukaku je povećao na 2:0. Brescia je smanjila autogolom Skriniara (76), ali je milanski klub ipak sačuvao osmu prvenstvenu pobjedu. Marcelo Brozović je odigrao cijelu utakmicu za Inter.

Na ljestvici vodi Juventus sa 26 bodova, Inter ima 25, a Atalanta 21 bod. Na začelju je Sampdorija s pet bodova.

Juventus – Genoa 2-1 (Bonucci 36, Ronaldo 90+5-11m / Kouame 40)
Napoli – Atalanta 2-2 (Maksimović 16, Milik 71 / Fruler 41, Iličić 86)
Cagliari – Bologna 3-2 (Pedro 48, 83 Simeone 72 / Santander 23, Frango 90+2)
Lazio – Torino 4-0 (Acerbi 25, Imobile 33, 70-11m, Belotti 90)
Sampdoria – Lecce 1-1 (Ramirez 90+1/ Lapadula 8)
Sassuolo – Fiorentina 1-2 (Boga 24 / Castrovilli 63, Milenković 81)
Udinese – Roma 0-4 (Zaniolo 13, Smalling 51, Kluivert 54, Kolarov 65-11m