(VIDEO) Nogometaši Newcastle Uniteda u ponovljenoj utakmici do četvrtfinala engleskog FA Kupa

Nogometaši Newcastle Uniteda izborili su plasman u 4. kolo engleskog FA Kupa svladavši kao gosti u ponovljenoj utakmici 3. kola Blackburn Rovers sa 4-2 nakon produžetka.

Newcastle je poveo 2-0 u prvom poluvremenu, ali Blackburn se uspio vratiti u utakmicu da bi u dodatnih 30 minuta gosti sa sjevera uspjeli postići još dva pogotka i izboriti dvoboj s Watfordom u 4. kolu.

U utorak su prolazak u 4. kolo izborili još i Sheffield Wednesday koji je kao gost svladao Luton Town sa 1-0 te trećeligaš Shrewsbury koji je također kao gost sa 3-2 nadigrao Stoke City.

Sheffield Wednesday će u 4. kolu igrati protiv Chelseaja, a Shrewsbury protiv Wolverhampton Wanderersa.