(VIDEO) Nova pobjeda Chelseaja, Manchester Cityju bježe 11 bodova

Nakon remija u prošlom kolu protiv Burnleyja, nogometaši vodećeg Chelseaja su u subotu u 26. kolu Premier lige na svom stadionu dobili Swansea sa 3-1, pa prvom pratitelju Manchester Cityju bježe 11 bodova.

U 19. minuti Cesc Fabregas je donio vodstvo Chelseaju, ali u sudačkoj nadoknadi prvog poluvremena gosti su izjednačili preko Fernanda Llorentea.

U nastavku Chelsea je dugo lomio otpor “labudova” i napokon u 72. minuti Pedro Rodriguez zabija za 2-1, ali zahvaljujući pogrešci vratara Fabianskog. Za konačnih 3-1 zabio je Diego Costa u 84. minuti.

U dvoboju momčadi koje se bore za opstanak Crystal Palace je svaladao Middlesbrough sa 1-0 golom Patricka van Aanholta u 34. minuti.

Večeras Watford dočekuje Bilićev West Ham, a nakon otkaza treneru Ranieriju u ponedjeljak će Leicester pokušati osvojiti važne bodove u borbi za opstanak protiv favoriziranog Liverpoola.

Dvoboji Southampton – Arsenal i Manchester City – Manchester United odgođeni su jer Manchester United i Southampton u nedjelju igraju finale Liga kupa.