Site icon narod.hr

(VIDEO ) Pogledajte kako je Mario Pašalić, ljubimac Torcide i Hajduka, zabio prvijenac u dresu slavnog kluba

AC Milan je pobijedio Crotone rezultatom je 2:1, a prvi pogodak je zabio hrvatski nogometaš Mario Pašalić. Nekadašniji igrač Hajduka zabio je u 41. minuti za izjednačenje za 1:1, a gosti su prethodno poveli golom Falcinellija u 26. minuti. Preokret je donio veliki talent talijanskog nogometa Lapadula u 86. minuti utakmice.

Pašalić je svojom igrom razveselio navijače, a osim toga, proteklih tjedana igra sve više i češće za AC Milan, izborio je i nekoliko pohvala javnosti, sada i prvi pogodak.