(VIDEO Protivnik Osijeka u Europskoj ligi igrao veliki derbi: Bečka Austrija remizirala protiv Rapida na gostovanju

Protivnik Osijeka u playoffu Europske lige bečka Austrija odigrala je 2-2 u velikom gradskom derbiju kod Rapida.

Austria je čudom izbjegla poraz jer je gubila s 0-2 sve do 72. minute kada prvi gol postiže Dominik Prokop, da bi u 85. minuti gosti s igračem više došli do izjednačenja preko Raphaela Holzhausera iz jedanaesterca.

Bečkoj Austriji je ovo tek prvi bod u prvenstvu nakon poraza u prva dva kola te su na devetom mjestu ljestvice.

Prvi susret playoffa Europske lige između Osijeka i Austrie igra se 17. kolovoza u Gradskom vrtu.