(VIDEO) U rimskom derbiju Roma slavila protiv Lazija za 3. mjesto Serie A

U rimskom derbiju Roma je u subotu protiv Lazia slavila sa 2-1, te je skočila na treće mjesto prvenstvene ljestvice, ima 30 bodova kao i četvrti Inter.

Roma je povela u 49. minuti golom Diega Perottija iz penala, a na 2-0 povisio je Radja Nainggolan u 53. minuti, kada je preciznim udarcem sa 18 metara zatresao mrežu.

Utješni pogodak za Lazio zabio je Ciro Immobile u 72. minuti iz penala. Vodećem strijelcu talijnaskog prvenstva to je 15. pogodak ove sezone.

Večeras je još jedan derbi, u 13. kolu talijanskog prvenstva vodeći Napoli će ugostiti AC Milan. A u nedjelju Juventus gostuje kod Sampdorije, dok Inter dočekuje Atalantu.