Site icon narod.hr

(VIDEO) Težak poraz Napolija kod Sampdorije, pobjeda Fiorentine, Pjaci tridesetak minuta

Prošlogodišnji doprvak Italije Napoli doživio je težak poraz kod Sampdorije (3-0), a uspješan je bio i Cagliari, koji je s 1-0 slavio kod Atalante.

Napoli i njegov novi trener Carlo Ancelotti teško su stradali u Genovi bez kapetana Mareka Hamšika i napadača Jose Callejona. Marko Rog je ušao u igru kod Napolija u 71. minuti.

Cagliari je pobijedio kod Atalante golom Barelle u 45. minuti, a za Otočane su cijelu utakmicu odigrali Darijo Srna i Filip Bradarić, dok je za kloub iz Bergama Mario Pašalić igrao do 72. minute.

Fiorentina je golom Benassia u 73. minuti slavila kod kuće s 1-0 peotiv Udinesea, a Marko Pjaca je za domaćine ušao u 64. minuti. Lazio je golom Alberta (47) slavio protiv Frosinonea s 1-0, a Milan Badelj je za Rimljane ušao tek u 90. minuti umjesto strijelca jedinog gola. Najuzbudljivije je bilo u utakmici Sasuollo – Genoa, koju su domaćini dobili s 5-3.