Site icon narod.hr

WTA Birmingham: Martić protiv Goerges u polufinalu

Foto: fah

Tekst se nastavlja ispod oglasa

Hrvatska tenisačica Petra Martić u polufinalu WTA turnira u Birminghamu igrat će protiv Njemice Julije Goerges.

Martić je u četvrtfinalu izvukla zaostatak od 6-7 (4), 0-4, spasila pet meč-lopti u desetom gemu drugog seta dvoboja protiv Latvijke Jelene Ostapenko u Birminghamu te nakon dva sata i 25 minuta borbe slavila sa 6-7 (4), 7-5, 6-1 i prvi put u karijeri izborila mjesto u polufinalu nekog WTA turnira na travnatoj podlozi, dok je Goerges u četvrtfinalu bila uvjerljiva protiv Kazahstanke Julije Putinceve sa 6-3, 6-2.

Susret Martić i Goerges na programu je kao drugi nakon 12.30 sati, prije njih na teren će Čehinja Barbora Strycova i Australka Ashleigh Barty u prvom polufinalu.

REZULTATI ČETVRTFINALA:

Julia Goerges (Njem/8) – Julija Putinceva (Kaz) 6-3, 6-2

PETRA MARTIĆ (HRV) – Jelena Ostapenko (Lat) 6-7 (4), 7-5, 6-1

Barbora Strycova (Češ) – Kristyna Pliškova (Češ) 6-2, 6-4

Ashleigh Barty (Aus/2) – Venus Williams (SAD) 6-4, 6-3

Tekst se nastavlja ispod oglasa
Tekst se nastavlja ispod oglasa
Podržite nas! Kako bismo Vas mogli nastaviti informirati o najvažnijim događajima i temama koje se ne mogu čitati u drugim medijima, potrebna nam je Vaša pomoć. Molimo Vas podržite Narod.hr s 10, 15, 25 ili više eura. Svaka Vaša pomoć nam je značajna! Hvala Vam! Upute kako to možete učiniti možete pronaći OVDJE
Exit mobile version