Na sutrašnjoj veleslalomskoj utrci Svjetskog skijaškog kupa u Adelbodenu nastupit će hrvatski skijaš Filip Zubčić, koji je uoči utrke izrazio optimizam i najavio borbu za dobar rezultat.
Zubčić koji je zbog bolesti propustio slalom u srijedu, u Madonni di Campiglio, pred sutrašnji veleslalom, zračio je optimizmom.
– Očekuje nas prvi veleslalom ove godine. Osjećam se dobro, dobro sam trenirao i nadam se dobrom vikendu, kazao je Zubčić.
Prijenos veleslalomske utrke možete pratiti sutra na Drugom programu HTV-a.
Prva vožnja na rasporedu je u 10.30, dok druga počinje u 13.30.
Podsjetimo, slalom u Adelbodenu na rasporedu je u nedjelju, također s prvom vožnjom u 10.30 i drugom u 13.30.
U ukupnom poretku veleslaloma vodeći je Austrijanac Stefan Brennsteiner s 305 bodova. Filip Zubčić nalazi se na 16. mjestu s osvojenih 83 boda, piše HRT.
Tekst se nastavlja ispod oglasa Tekst se nastavlja ispod oglasa