Ponedjeljak, 22 lipnja, 2026
34.4 C
Zagreb
Pratite nas:

Luka Šarić

Šarić: Truli Kazneni zakon, trulo pravosuđe, trule institucije… djeca su nam perverznjacima ‘na izvolte’

Pitanje je vremena kada će i pedofili s kamerama postati 'audiovizualni' i 'multimedijalni umjetnici' te aplicirati za sredstva HA...

Šarić: ‘Stoka’ ju je stvorila, a mi nemojmo biti ovčice i ribice na izborima

Svi smo mi Božje ovčice, no problem je kada smo ovce na biralištima.

Šarić: Državna religija duginih boja pod patronatom HDZ-a

Totalitarizam ne trpi neslaganje, a kamoli izravnu neposlušnost i osporavanje vlasti koju ima nad društvom.

Šarić: Postrožiti uvjete za pravo glasa i roditeljima omogućiti glasanje za djecu

Kako bismo ojačali demokraciju u Hrvatskoj potrebno je postrožiti uvjete za pravo glasa i roditeljima dati pravo da biraju i za sv...

Šarić: Nakaradna udruga Domino prijavila me HND-u – imam ideju za performans!

Poručujem HND-u da ukoliko ne pristane na performans koji će Labrović s guštom izvesti, shvatit ću to kao potvrdu da je umjetnost ...

Šarić: Strašnije od toga da Kekin zapovijeda vojskom jest da bude zadužena za zdravlje nacije

Najviše me žalosti i ljuti činjenica što su takvim profesionalcima i čudotvorcima nad glavama možemovci i HDZ-ovci.

Šarić: Angažiran sam kao redar na Kresovima; ne smijem biti pijan i moram paziti na ustaše u kapuljačama

Ovo je moja priča iz virtualne šume koja otkriva svu tragikomediju moderne partizanštine mlađih naraštaja.

Šarić: Senfe, jugoslavenskoj zastavi je itekako mjesto na Trnjanskim kresovima

Partizani su ratovali pod petokrakom i uspostavili komunističku Jugoslaviju. U Zagreb nisu ušli pod šahovnicom.

Šarić: Božica novinarstva Maja Sever zgrožena je što joj smrtnici ne odaju poštovanje

Po tko zna koji put zaredom, Maja je svoju poziciju moći iskoristila kako bi organizaciju kojoj je na čelu iskoristila kao platfor...

Šarić: Savez Dvije kule – Novosti i HND

Pišite što god hoćete, Pupovčevi jurišnici, ali o vlastitom trošku!

Šarić: Hoće li Tomašević Hodu za život naplatiti i ispuštanje CO2?

Jedva čekam vidjeti što smiju, a što ne smiju prajdovci i hoće li im i ove godine gradonačelnik platiti najam WC-a.