Američki glumac Leonardo DiCaprio odbio je u uloge u Ratovima zvijezda i u još nekoliko holivudskih blockbustera, pišu američki mediji.
DiCaprio je odbio ulogu Anakina Skywalkera u trećoj epizodi serijala Ratova zvijezda “Osveta Sitha” koji je snimljen 2005. godine.
“Razgovarao sam s Georgeom Lucasom, ali nisam se tada osjećao spremnim za to”, rekao je DiCaprio za časopis ShortList. Radi se o intervjuu starom nekoliko godina koji je sada ponovo objavljen zbog medijske pompe izazvane novim filmom iz serijala “Sila se budi”.
Tom prilikom DiCaprio je otkrio da je odbio uloge Robina u “Batmanu zauvijek” Joela Schumachera i naslovnu ulogu u prvom Spidermanu (2002.) Sama Raimija.
Obrazloženje je bilo isto, “nije bio spreman za takve uloge”.
Anakina Skywalkera na kraju je glumio tada relativno nepoznati Hayden Christensen, uloga Spidermana pripala je DiCaprijevom prijatelju Tobyju Maguieru, a Robina Chrisu O’Donnellu.
Izvor: narod.hr/h
Photo: fah
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i društvenim mrežama Narod.hr dopušteno je registriranim korisnicima. Čitatelj koji želi komentirati članke obavezan se prethodno upoznati sa Pravilima komentiranja na web portalu i društvenim mrežama Narod.hr te sa zabranama propisanim člankom 94. stavak 2. Zakona o elektroničkim medijima.