Ako pupovac ide na mjesta gdje se osporava srpska agresija iznose laži i podržava četništvo, kako bi se to nazvalo nego terorizam u najpodlijem obliku, ono što je napravio mladić koji je otvoreno pucao je izbezumljenost i očaj, frustracija i tuga. Što misle plenković i ostala podanička grupa zašto su se ubili toliki branitelji, pa upravo zbog toga jer ono što radi pupovac, vlada i prošle vlasti, koja ignorira i pušta srpske koljače da prođu nekažnjeno je terorizam prve klase., a branitelji da ne postupe kao mladić, oduzimaju život sebi.
Plenkoviću opredijeli se za dobro jer pupovac će proći a onaj dio hrvatskog naroda koji želi istinu i pravdu poput Željke će ostati.