Nedjelja, 5 srpnja, 2026
25.3 C
Zagreb
Pratite nas:

SDP je tradicionalno ‘mudriji’ u pljačkanju

Podijeli

Podijeli

Tekst se nastavlja ispod oglasa

Komentar na članak 

SDP-ova privatizacija Croatia osiguranja: Koliku je imalo imovinu i je li prodano po 4 x nižoj cijeni?

Sven Šimić – 5.6.2015

SDP je tradicionalno “mudriji” u pljačkanju. Dok HDZ pobire kokice s nekretninama i cestama, SDP sponzorira krađu financijskih institucija (CO sad, banke ranije), INAe i svega što stvara 10x veću profit (ovi su tunel bar morali ofarbati, josipović s bandom natakari porez na pjesmice i eto 10x veće love).

Šteta od “lijevih” kriminalaca je jedno milijardu puta veća, od štete koju su prouzročili “desni” kriminalci. No kolko god da su krali, krali su i jedni i drugi i sve ih jedva čakam vidjeti u zatvoru (Kalmeta i Sanader bi trebali napraviti autoput do Sunca i nazad (sa svim vijaduktima, tunelima, bukobranima i farbanjem svega navedenog) da maznu love kolko je SDP maznuo na bankama i CO).

Tekst se nastavlja ispod oglasa
Tekst se nastavlja ispod oglasa
Podržite nas! Kako bismo Vas mogli nastaviti informirati o najvažnijim događajima i temama koje se ne mogu čitati u drugim medijima, potrebna nam je Vaša pomoć. Molimo Vas podržite Narod.hr s 10, 15, 25 ili više eura. Svaka Vaša pomoć nam je značajna! Hvala Vam! Upute kako to možete učiniti možete pronaći OVDJE

Izvor: narod.hr
Photo: en.wikipedia.org

Pročitaj više

Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i društvenim mrežama Narod.hr dopušteno je registriranim korisnicima. Čitatelj koji želi komentirati članke obavezan se prethodno upoznati sa Pravilima komentiranja na web portalu i društvenim mrežama Narod.hr te sa zabranama propisanim člankom 94. stavak 2. Zakona o elektroničkim medijima.

Pročitaj više

Frendica.hr

Glas naroda

Tekst se nastavlja ispod oglasa
Tekst se nastavlja ispod oglasa

Povezani članci