Nedjelja, 14 lipnja, 2026
18.6 C
Zagreb
Pratite nas:

Antonio Conte ipak ostaje trener Intera

Podijeli

Podijeli

Tekst se nastavlja ispod oglasa

Antonio Conte ostaje trener talijanskog prvoligaša Intera iz Milana unatoč brojnim nagađanjima koja su se pojavila u posljednje vrijeme nakon njegove izjave nakon poraza u finalu Europske lige od Seville, objavio je u utorak klub.

“Klub i Antonio Conte su imali konstruktivan razgovor o kontinuitetu i strategiji te su postavljeni temelji da se projekt nastavi zajedno”, navodi se u priopćenju Intera koji je ovu sezonu Serie A završio na drugom mjestu.

Ranije se nagađalo kako će klupu Intera preuzeti Massimiliano Allegri, bivši trener Milana i Juventusa.

Tekst se nastavlja ispod oglasa
Tekst se nastavlja ispod oglasa
Podržite nas! Kako bismo Vas mogli nastaviti informirati o najvažnijim događajima i temama koje se ne mogu čitati u drugim medijima, potrebna nam je Vaša pomoć. Molimo Vas podržite Narod.hr s 10, 15, 25 ili više eura. Svaka Vaša pomoć nam je značajna! Hvala Vam! Upute kako to možete učiniti možete pronaći OVDJE

Izvor: narod.hr

Pročitaj više

Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i društvenim mrežama Narod.hr dopušteno je registriranim korisnicima. Čitatelj koji želi komentirati članke obavezan se prethodno upoznati sa Pravilima komentiranja na web portalu i društvenim mrežama Narod.hr te sa zabranama propisanim člankom 94. stavak 2. Zakona o elektroničkim medijima.

Pročitaj više

Frendica.hr

Glas naroda

Tekst se nastavlja ispod oglasa
Tekst se nastavlja ispod oglasa

Povezani članci