Glasgow Rangersi su pobijedili Antwerp (4:3) u prvoj utakmici šesnaestine finala Europa lige. Golove su za domaće postigli Avenatti (45′), Rafaelov (45+8′ penal) i Hongla (66′), dok su strijelci za škotsku momčad bili Aribo (38′), Borna Barišić (59′ penal, 90′ penal) i Kent (84′).
Hrvatski reprezentativac Barišić odigrao je svih 90 minuta za Rangerse.
Salzburg je kod kuće izgubio od Villarreala s 2:0, a istim rezultatom kod kuće je poražen i Maccabi Tel Aviv od Shakhtara.
Hrvatski bek Domagoj Bradarić odigrao je posljednjih sedam minuta u porazu Lillea od Ajaxa (2:1) kod kuće, dok je Andrej Kramarić zbog ozljede propustio gostujući remi Hoffenheima kod Moldea (3:3).
Arsenal je u gostima remizirao protiv Benfice (1:1).
Tekst se nastavlja ispod oglasa Tekst se nastavlja ispod oglasaIzvor: narod.hr
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i društvenim mrežama Narod.hr dopušteno je registriranim korisnicima. Čitatelj koji želi komentirati članke obavezan se prethodno upoznati sa Pravilima komentiranja na web portalu i društvenim mrežama Narod.hr te sa zabranama propisanim člankom 94. stavak 2. Zakona o elektroničkim medijima.