Srijeda, 9 travnja, 2025
5.5 C
Zagreb
Pratite nas:

Baturina: Mislim da smo zaslužili pobjedu, sudac mi nije jasan

Podijeli

Podijeli

Tekst se nastavlja ispod oglasa

Veznjak Dinama Martin Baturina iskazao je žal nakon boda protiv Monaca, Modri su ispustili 2:0 na Maksimiru u drugom kolu Lige prvaka.

Rekao je da ne bi prihvatili ovaj bod, a istaknuo nezadovoljstvo suđenjem.

– Pa ne bi ga prihvatili i rekli smo da idemo na pobjedu, stvarno smo zaslužili pobjedu, stvarno mi nije jasan kriterij suđenja. Ne želim sad da se izvlačim na suca, ali stvarno neke odluke su išle više na njihovu stranu, ali eto, svaka čast njima na dva gola i jako dobra muška utakmica.

Otkrio je što je kazao sucu nakon utakmice.

– Pitamo sam ga, ako ovo na Bruni nije penal, a kako onda može biti onaj njihov, stvarno mi nije jasno, gledam ono na maloj kameri, stvarno mi nisu jasne odluke, rekao je Baturina.

Dodao je kako ih je Nenad Bjelica podigao otkad je došao, ali da mu je veoma žao ove utakmice.

– Ostaje žal, rekao je Petar Sučić, strijelac vodećeg Dinamovog pogotka protiv Monaca.

– Mogu sve dečke pohvaliti od prvog do zadnjeg i stožer i sve koji su nas pripremali. Naravno da mi je krivo, imamo 2:0 u drugom poluvremenu i moramo se bacati na glavu da zadržimo taj rezultat. Greške se normalno događaju. Nije važno tko. Trebamo skupiti glave i okrenuti se prema dalje. Ostavili smo Monaco na minimum šansi. Odlična utakmica, navijači su nam dali dodatnu podršku i hvala im što su došli po teškom vremenu. Bio je težak teren i teško za igrati, moramo se najprije dobro rekuperirati, piše HRT.

Tekst se nastavlja ispod oglasa
Tekst se nastavlja ispod oglasa
Podržite nas! Kako bismo Vas mogli nastaviti informirati o najvažnijim događajima i temama koje se ne mogu čitati u drugim medijima, potrebna nam je Vaša pomoć. Molimo Vas podržite Narod.hr s 10, 15, 25 ili više eura. Svaka Vaša pomoć nam je značajna! Hvala Vam! Upute kako to možete učiniti možete pronaći OVDJE

Izvor: narod.hr/HRT

Pročitaj više

Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i društvenim mrežama Narod.hr dopušteno je registriranim korisnicima. Čitatelj koji želi komentirati članke obavezan se prethodno upoznati sa Pravilima komentiranja na web portalu i društvenim mrežama Narod.hr te sa zabranama propisanim člankom 94. stavak 2. Zakona o elektroničkim medijima.

Pročitaj više

Frendica.hr

Glas naroda

Tekst se nastavlja ispod oglasa
Tekst se nastavlja ispod oglasa

Povezani članci