U prvoj finalnoj utakmici Copa Sudamericane, južnoameričke verzije Europske lige, argentinski Independiente je u Buenos Airesu svladao brazilski Flamengo s 2-1

Flamengo je poveo već u 8. minuti pogotkom Revera, no Independiente je napravio preokret pogocima Emmanuela Gigliottia (28) i Maximiliana Meze (53).
Uzvratni dvoboj je 13. prosinca na stadionu Maracana u Rio de Janeiru. Argentinci su prvaci Sudamericane bili 2010. godine, a zanimljivo je da taj argentinski klub ima najviše trofeja (7) prestižnog Copa Libertadores. Flamengo je samo jednom bio prvak Južne Amerike, a ovo mu je prvo finale Copa Sudamericane.
Tekst se nastavlja ispod oglasa Tekst se nastavlja ispod oglasaIzvor: Hina/mh



Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i društvenim mrežama Narod.hr dopušteno je registriranim korisnicima. Čitatelj koji želi komentirati članke obavezan se prethodno upoznati sa Pravilima komentiranja na web portalu i društvenim mrežama Narod.hr te sa zabranama propisanim člankom 94. stavak 2. Zakona o elektroničkim medijima.