GNK Dinamo objavio je danas na svojim službenim stranicama dolazak austrijskog reprezentativca Dejana Ljubičića, koji je potpisao višegodišnji ugovor s maksimirskim klubom.
Seniorsku karijeru započeo je u dresu Rapida iz Beča. U srpnju 2021. prešao je u redove njemačkog Kölna te je u netom završenoj sezoni 2024./25. bio jedan od ključnih igrača na putu prema osvajanju naslova u 2. Bundesligi i povratku među elitu.
Dejan je brat Roberta Ljubičića koji je nosio dres Dinama od ljeta 2022. do siječnja 2024., osvojivši s klubom dva naslova prvaka i dva Superkupa.
– Velika mi je čast da od danas nosim dres Dinama. Veselim se novim izazovima i jedva čekam da krenemo s pripremama. Od malih nogu navijam za Dinamo i zato sam posebno sretan što sam danas i službeno igrač plavih. Došao sam ovdje da osvajam trofeje i nadam se da ćemo već ovu sezonu naslov prvaka donijeti na Maksimir, izjavio je Ljubičić prilikom potpisa ugovora.
