Site icon narod.hr

Dinamo doveo Dejana Ljubičića

Foto: GNK Dinamo

Tekst se nastavlja ispod oglasa

GNK Dinamo objavio je danas na svojim službenim stranicama dolazak austrijskog reprezentativca Dejana Ljubičića, koji je potpisao višegodišnji ugovor s maksimirskim klubom.

Seniorsku karijeru započeo je u dresu Rapida iz Beča. U srpnju 2021. prešao je u redove njemačkog Kölna te je u netom završenoj sezoni 2024./25. bio jedan od ključnih igrača na putu prema osvajanju naslova u 2. Bundesligi i povratku među elitu.

Dejan je brat Roberta Ljubičića koji je nosio dres Dinama od ljeta 2022. do siječnja 2024., osvojivši s klubom dva naslova prvaka i dva Superkupa.

– Velika mi je čast da od danas nosim dres Dinama. Veselim se novim izazovima i jedva čekam da krenemo s pripremama. Od malih nogu navijam za Dinamo i zato sam posebno sretan što sam danas i službeno igrač plavih. Došao sam ovdje da osvajam trofeje i nadam se da ćemo već ovu sezonu naslov prvaka donijeti na Maksimir, izjavio je Ljubičić prilikom potpisa ugovora.

 

Tekst se nastavlja ispod oglasa
Tekst se nastavlja ispod oglasa
Podržite nas! Kako bismo Vas mogli nastaviti informirati o najvažnijim događajima i temama koje se ne mogu čitati u drugim medijima, potrebna nam je Vaša pomoć. Molimo Vas podržite Narod.hr s 10, 15, 25 ili više eura. Svaka Vaša pomoć nam je značajna! Hvala Vam! Upute kako to možete učiniti možete pronaći OVDJE
Exit mobile version