Hrvatski nogometni reprezentativac Ivan Perišić bio je asistent za oba pogotka milanskog Intera u 2-0 (2-0) domaćoj pobjedi protiv Verone u susretu 32. kola talijanskog prvenstva.
Perišić je u 22. minuti osvojio loptu na sredini igrališta, projurio po lijevom krilu i potom idealno ubacio za natrčalog Barellu koji je sa šest metara snažnim udarcem zatresao mrežu za 1-0. Samo osam minuta potom Perišić je odlično reagirao na prvoj vratnici kod udarca iz kuta te glavom prebacio loptu na dva metra od gostujućeg gola gdje se nalazio Džeko kojemu nije bilo teško povisiti na 2-0.
Perišić je odigrao čitav susret za Inter baš kao i Marcelo Brozović, dok je Boško Šutalo ušao u igru za Veronu, koju vodi Igor Tudor, u 82. minuti.
Inter je stigao na drugo mjesto ljestvice sa 66 bodova, koliko ima i treći Napoli, dok vodeći Milan ima bod više.
Izvor: narod.hr
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i društvenim mrežama Narod.hr dopušteno je registriranim korisnicima. Čitatelj koji želi komentirati članke obavezan se prethodno upoznati sa Pravilima komentiranja na web portalu i društvenim mrežama Narod.hr te sa zabranama propisanim člankom 94. stavak 2. Zakona o elektroničkim medijima.