(FOTO, VIDEO) Kovačev Bayern remizirao protiv Freiburga, pobjeda Borussie Dortmund

U susretima 10. kola Njemačke lige Bayern našeg Nike Kovača je odigrao u Muenchenu samo 1-1 protiv Freiburga, dok je Borussia Dortmund ostala vodeća pobijedivši u gostima Wolfsburg s 1-0.

Bayern je golom Gnabrya tek u 80. minuti “probio” obranu Freiburga, a kada se činilo da će taj gol biti dovoljan za pobjedu Bavaraca, minutu prije kraja Lucas Holer je poravnao. Bayern je ostao drugi s 20 bodova, četiri boda manje od vodeće Borussije Dortmund, koja je ostala vrhu svladavši u gostima Wolfsburg s 1-0, a pobjednički gol zabio je Reus u 28. minuti. Josip Brekalo je kod domaćih zamijenjen u 81. minuti.

Hoffenheim je u gostima s čak 4-1 nadigrao Bayer Leverkusen uz dva gola Brazilca Joelintona. Tin Jedvaj je odigrao cijelu utakmicu za Bayer, dok Andrej Kramarić nije bio u sastavu gostiju.

U ostalim susretima Augsburg i Nuernberg su odigrali 2-2, dok je Schalke kod kuće slavio protiv Hannovera s 3-1.