(FOTO, VIDEO) Niko Kovač sve bliže naslovu: Bayern slavio na Allianz Areni protiv Werdera

U 30. kolu Bundeslige nogometaši Bayerna su u subotu na Allianz Areni protiv Werdera slavili sa 1-0, te su napravili još jedan korak prema naslovu prvaka. Vodeći Bayern ima četiri boda više od drugoplasirane Borussije Dortmund, koja u nedjelju gostuje kod Freiburga.

Igrači Nike Kovača, koji su prije dva tjedna dobili Borussiju Dortmund sa 5-0, teško su izborili pobjedu protiv Werdera, iako su gosti od 58. minute imali igrača manje, jer je isključen branič Miloš Veljković.
Pobjedničnki gol postigao je stoper Niklas Süle u 75. minuti. On je opalio sa vrha 16-erca, a lopta je okrznula gostujućeg igrača i završila je u mreži.

Predzadnji Nürnberg je u gostima kod Bayer Leverkusena izgubio sa 0-2, a strijelci za “apotekare” bili su Alario (61) i Volland (86). Hrvatski branič Tin Jedvaj ostao je na klupi Leverkusena.

Mainz je dobio Fortunu Düsseldorf sa 3-1, a vodeći pogodak za Mainz zabio je francuski napadač Jean Philippe Mateta nakon samo 35 sekundi igre.

Stuttgart, koji se bori za opstanak, doživio je potop u gostima kod Augsburga, izgubivši sa 0-6. Po dva gola za Augsburg zabili su Philipp Max i Marc Richter.

Večeras se još sastaju Borussia Mönchengladbach – Leipzig, te Schalke – Hoffenheim.