(FOTO, VIDEO) Watford svladao Tottenham prvi put nakon 31 godine

Nogometaši Watforda nakon 31 godine uspjeli su dočekati pobjedu protiv Tottenhama u ligaškom natjecanju, nakon što su u nedjelju slavili pred svojim navijačima sa 2-1 i tako zadržali stopostotan učinak u prva četiri kola engleskog prvenstva.

Sva tri pogotka postignuta su u drugom poluvremenu i sva tri postigli su igrači Watforda. Doucoure je nespretnom reakcijom u 53. minuti poslao loptu u vlastitu mrežu te omogućio Tottenhamu da dođe do prednosti. No, domaća momčad je ubrzo došla do preokreta. U 69. minuti izjednačio je Deeney, a u 76. minuti Cathcart je postavio konačnih 2-1 za četvrtu uzastopnu pobjedu Watforda i prvi poraz Tottenhama u novoj sezoni.

Manchester United je na gostovanju kod Burnleyja došao do druge ovosezonske pobjede, a dvostruki strijelac bio je Romelu Lukaku u 27. i 44. minuti. U 69. minuti Marcus Rashford je izborio kazneni udarac koji Paul Pogba nije uspio pretvoriti u tri gola prednosti, jer je njegov udarac obranio iskusni Joe Hart.

Momčad Josea Mourinha nije završila utakmicu u kompletnom sastavu, jer je u 71. minuti Rashford u raspravi sa Bardsleyjem zaradio crveni karton, jer je pokušao suparnika udariti čelom.

U prvoj utakmici nedjeljnog programa Arsenal je sladio sa 3-2 u Cardiffu. Mustafi (12), Aubameyang (62) i Lacazette (81) bili su strijelci za “topnike”, a dvaput su za domaće izjednačavali Camarasa (45+2) i Ward (70).

Liverpool, Chelsea i Watford su na vrhu s maksmalnih 12 bodova, a četvrti je Manchester City sa 10. Tottenham je peti sa pet bodova. Newcastle i Burnley imaju po jedan bod, a West Ham je na začelju bez bodova.