Zadar slavi dan grada, pa je počasnim građaninom proglašen svjetski nogometaš Luka Modrić, a njegove roditelje na uručivanje nagrade dopratio je još jedan počasni građanin Zadra, general Ante Gotovina koji se na kraju svečane sjednice gradskog vijeća i obratio okupljenima u zadarskom HNK, piše Večernji list.
“Zadovoljstvo mi je obratiti se nagrađenima i čestitati. Vaši uspjesi nas raduju, a Zadar potvrđuje da vrednuje izvrsnost. Ovu godinu u Hrvatskoj obilježio je uspjeh nogometne reprezentacije. Naša reprezentacija prikazala je veličanstveni spektakl, zajedništvo i sportski karakter, a nama je to na ponos. Luka je dječak koji je odrastao u ratu sa svim strahotama koje taj rat nosi. Luka je primjer da uz rad nijedan cilj nije nedostižan. Dragi Luka, želimo ti da još dugo budeš najbolji među najboljima”, rekao je general Gotovina.
Tekst se nastavlja ispod oglasa Tekst se nastavlja ispod oglasaIzvor: narod.hr/Večernji list
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i društvenim mrežama Narod.hr dopušteno je registriranim korisnicima. Čitatelj koji želi komentirati članke obavezan se prethodno upoznati sa Pravilima komentiranja na web portalu i društvenim mrežama Narod.hr te sa zabranama propisanim člankom 94. stavak 2. Zakona o elektroničkim medijima.