Hoffenheim zabio šest komada u gostima, Kramarić asistent

epa09552827 Hoffenheim's Andrej Kramaric (R) celebrates with teammates after scoring the opening goal during the German Bundesliga soccer match between TSG 1899 Hoffenheim and Hertha BSC Berlin in Sinsheim, Germany, 29 October 2021. EPA/RONALD WITTEK CONDITIONS - ATTENTION: The DFL regulations prohibit any use of photographs as image sequences and/or quasi-video.

Hrvatski nogometni reprezentativac Andrej Kramarić bio je asistent za posljednji pogodak Hoffenheima u 6-3 (2-1) gostujućoj pobjedi kod posljednjeg Greuther Fuertha u susretu 13. kola njemačkog prvenstva.

Kramarić je u igru ušao u 57. minuti kod rezultata 2-2, a niti 10 minuta potom rezultat je već bio 5-2 u korist njegova sastava. Naš reprezentativac je asistenciju upisao u 80. minuti kada je proigrao junaka utakmice Beboua koji je lobao domaćeg vratara za svoj treći pogodak na utakmici i konačnih 6-3.

Borussia iz Dortmunda barem nakratko je preuzela vrh Bundeslige zahvaljujući 3-1 (1-1) gostujućoj pobjedi protiv Wolfsburga. Marin Pongračić ostao je na klupi Borussije protiv svoje bivše momčadi.