Ponedjeljak, 24 ožujka, 2025
18.3 C
Zagreb
Pratite nas:

Hrvatska na oproštaju pobijedila Katar

Podijeli

Podijeli

Tekst se nastavlja ispod oglasa

Mlada hrvatska U-20 reprezentacija pobjedom nad Katarom oprostila se od nastupa na Međunarodnom turniru Dubai Cup, objavio je Hrvatski nogometni savez.

Izabranici Ognjena Vukojevića slavili su boljim izvođenjem kaznenih udaraca (10:9) nakon što je susret u osnovnom dijelu okončan bez pobjednika (2:2).

Katar je stekao veliku prednost zahvaljujući golovima Tombarija (3) i Yusufa (12), ali je Hrvatska uspjela izjednačiti pogocima Karla Perića (34) i Ivana Brnića (81). S bijele točke svi su hrvatski reprezentativci bili precizni, a u osmoj seriji Roko Runje obranio je udarac Altairija za hrvatsko slavlje.

U Dubaiju je hrvatska U-20 reprezentacija odigrala tri susreta. U prvom dvoboju izgubila od Japana 0:1 pa zatim pobijedila Vijetnam 1:0.

Tekst se nastavlja ispod oglasa
Tekst se nastavlja ispod oglasa
Podržite nas! Kako bismo Vas mogli nastaviti informirati o najvažnijim događajima i temama koje se ne mogu čitati u drugim medijima, potrebna nam je Vaša pomoć. Molimo Vas podržite Narod.hr s 10, 15, 25 ili više eura. Svaka Vaša pomoć nam je značajna! Hvala Vam! Upute kako to možete učiniti možete pronaći OVDJE

Izvor: narod.hr/hns-cff

Pročitaj više

Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i društvenim mrežama Narod.hr dopušteno je registriranim korisnicima. Čitatelj koji želi komentirati članke obavezan se prethodno upoznati sa Pravilima komentiranja na web portalu i društvenim mrežama Narod.hr te sa zabranama propisanim člankom 94. stavak 2. Zakona o elektroničkim medijima.

Pročitaj više

Frendica.hr

Glas naroda

Tekst se nastavlja ispod oglasa
Tekst se nastavlja ispod oglasa

Povezani članci