Hrvatski tenisač Ivo Karlović nije se uspio plasirati u 2. kolo ATP turnira u Muenchenu, uspješniji od njega je na startu turnira bio Nijemac Philipp Kohlschreiber sa 7-5, 6-4 nakon sat i 16 minuta igre.
Kohlschreiberu je za četvrtu pobjedu u šestom međusobnom dvoboju protiv Karlovića bio dovoljan po jedan “break” u svakom setu. Nakon što nije iskoristio prve četiri prilike za oduzimanje servisa, jednu u prvom gemu, te 0-40 u sedmom, Kohlschreiber je iskoristio petu priliku za prednost od 6-5 nakon koje je odservirao za osvajanje prvog seta.
U drugom setu 34-godišnji Nijemac je oduzeo servis 39-godišnjem Karloviću kod rezultata 2-2 i mirno zadržao tu prednost do kraja. Tijekom čitavog dvoboja Karlović nije uspio osigurati niti jednu “break-loptu”.
Izvor: hina/mh
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i društvenim mrežama Narod.hr dopušteno je registriranim korisnicima. Čitatelj koji želi komentirati članke obavezan se prethodno upoznati sa Pravilima komentiranja na web portalu i društvenim mrežama Narod.hr te sa zabranama propisanim člankom 94. stavak 2. Zakona o elektroničkim medijima.