Inter je doveo još jedno pojačanje za novu sezonu, na jednogodišnju posudbu iz Fiorentine stigao je lijevi branič
Cristiano Biraghi (26).
Biraghi je prošao omladinski pogon Intera, ali u dresu “nerazzurra” nikad nije dobio pravu priliku, već je bio na brojnim posudbama (Cittadella, Catania, Chievo, Granada, Pescara). Posljednje dvije sezone proveo je u Fiorentini, koja je prošle godine otkupila njegov ugovor.
Odličnim igrama u Fiorentini izborio je mjesto i u talijanskoj reprezentaciji, a sada se vraća u Inter, klub u kojem je ponikao. Nakon isteka posudbe Inter sljedećeg ljeta može otkupiti njegov ugovor za 12 milijuna eura.
Tekst se nastavlja ispod oglasa Tekst se nastavlja ispod oglasaIzvor: narod.hr/hina
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i društvenim mrežama Narod.hr dopušteno je registriranim korisnicima. Čitatelj koji želi komentirati članke obavezan se prethodno upoznati sa Pravilima komentiranja na web portalu i društvenim mrežama Narod.hr te sa zabranama propisanim člankom 94. stavak 2. Zakona o elektroničkim medijima.