Hrvatska skijašica Zrinka Ljutić je padom u drugoj vožnji veleslaloma za Svjetski kup u švedskom Areu prvi put ove sezone ostala bez bodova u toj disciplini.
– Moj prvi start u prvoj jakosnoj skupini. Imala sam solidnu prvu vožnju, iako sam neke dijelove mogla bolje. Probala sam to u drugoj popraviti, to sedmo mjesto možda još malo poboljšati. Stvarno sam super krenula, stvarno sam zadovoljna sa skijanjem danas do tamo, dok nisam napravila grešku i pala. Događa se, prvo ispadanje u veleslalomu ove godine. Već sam obukla slalomsku opremu i idem trenirati slalom za sutra, rekla je Zrinka i zaključila:
Sutra je novi dan i nova prilika, prenosi HRT.
Tekst se nastavlja ispod oglasa Tekst se nastavlja ispod oglasaIzvor: narod.hr
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i društvenim mrežama Narod.hr dopušteno je registriranim korisnicima. Čitatelj koji želi komentirati članke obavezan se prethodno upoznati sa Pravilima komentiranja na web portalu i društvenim mrežama Narod.hr te sa zabranama propisanim člankom 94. stavak 2. Zakona o elektroničkim medijima.