Subota, 29 ožujka, 2025
11 C
Zagreb
Pratite nas:

Lovren objavio fotku s Kovačićem i poslao poruku hejterima: ‘Ovog se puta možete barem nasmijati’

Podijeli

Podijeli

Tekst se nastavlja ispod oglasa

Branič Liverpoola Dejan Lovren postao je deseti hrvatski nogometaš koji je osvojio Ligu prvaka od proglašenja hrvatske neovisnosti.

Bio je toliko sretan da je poslao poruku svima koji ga kritiziraju.

“Ovo je za sve Liverpoolove navijače diljem svijeta. Zahvaljujem vam se iz dubine srce. Idemo uživati u ovim trenucima zajedno. Hejteri, ovog se puta možete barem nasmijati”, poručio je.

Prošle je godine Lovren igrao cijelu finalnu utakmicu u porazu protiv Real Madrida. Nakon poraza je plakao sjedeći na travnjaku, a tješio ga je Mateo Kovačić. Ovu poruku poslao je uz tu fotografiju.

Tekst se nastavlja ispod oglasa
Tekst se nastavlja ispod oglasa
Podržite nas! Kako bismo Vas mogli nastaviti informirati o najvažnijim događajima i temama koje se ne mogu čitati u drugim medijima, potrebna nam je Vaša pomoć. Molimo Vas podržite Narod.hr s 10, 15, 25 ili više eura. Svaka Vaša pomoć nam je značajna! Hvala Vam! Upute kako to možete učiniti možete pronaći OVDJE

Izvor: narod.hr

Pročitaj više

Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i društvenim mrežama Narod.hr dopušteno je registriranim korisnicima. Čitatelj koji želi komentirati članke obavezan se prethodno upoznati sa Pravilima komentiranja na web portalu i društvenim mrežama Narod.hr te sa zabranama propisanim člankom 94. stavak 2. Zakona o elektroničkim medijima.

Pročitaj više

Frendica.hr

Glas naroda

Tekst se nastavlja ispod oglasa
Tekst se nastavlja ispod oglasa

Povezani članci