Trener Slaven Belupa Mario Kovačević proglašen je trenerom mjeseca prosinca u izboru SuperSport HNL-a.
Kovačević, koji je u petak navečer sa Slavenom izborio pobjedu 2:1 nad Goricom nakon preokreta, odlično je vodio momčad u ovom mjesecu.
Koprivničani su svladali na kraju studenog u gostima Istru 1961 s 3:2, potom su pobijedili Osijek 3:2 na svojem terenu, remizirali s Dinamom 1:1 u Maksimiru te ostvarili spomenuti trijumf nad Goricom.
Ukupno, zadnji su poraz doživjeli 20. listopada protiv Hajduka.
Dakle osvojili su 10 od mogućih 12 bodova.
Na ljestvici su se popeli na šestu poziciju s 20 osvojenih bodova.
Do kraja kalendarske godine, u 18. kolu SuperSport HNL-a, Slaven Belupo gostuje 22. prosinca kod Rijeke, piše HRT.
Tekst se nastavlja ispod oglasa Tekst se nastavlja ispod oglasaIzvor: narod.hr/HRT
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i društvenim mrežama Narod.hr dopušteno je registriranim korisnicima. Čitatelj koji želi komentirati članke obavezan se prethodno upoznati sa Pravilima komentiranja na web portalu i društvenim mrežama Narod.hr te sa zabranama propisanim člankom 94. stavak 2. Zakona o elektroničkim medijima.