NHL: Poraz aktualnih prvaka Pittsburgha na svom ledu od Colorada

Aktualni NHL prvaci Pittsburgh Penguins su sinoć izgubili kod kuće od Colorado Avalanchea koji su ih svladali sa 2-1.

Vratar Colorada Jonathan Bernier je upisao 39 obrana za pobjedu svoje momčadi od čega 15 u zadnjoj trećini.

Nakon prve dvije trećine u kojima nije pao ni jedan gol, Mark Barberio pogađa za vodstvo Colorada šest minuta nakon početka zadnje trećine.

Blake Comeau je zatresao praznu mrežu Pittsburgha minutu i pol prije kraja utakmice za 2-0 za Colorado prije nego je minutu kasnije Phil Kessel smanjio na 2-1.

Pregled rezultata utakmica sjevernoameričke hokejaške lige NHL koje su odigrane u ponedjeljak:

Pittsburgh Penguins – Colorado Avalanche 1-2
New York Islanders – Washington Capitals 3-1
New York Rangers – Dallas Stars 1-2 (raspucavanje)
Detroit Red Wings – Florida Panthers 1-2 (produžetak)

4. Dallas 17 13 1 91 90 35
5. Minnesota 15 11 3 87 87 33