Hajduk i Rijeka natječu se u gubljenju bodova, a nizu, čini se, nema kraja. Nakon što je Rijeka nastavila katatrofalan “post-korona” niz domaćim porazom od Gorice, ista ta Gorica je na svom terenu jučer srušila Hajduk, a danas će priliku za novi poraz opet imati Riječani, koji od 21.05 gostuju kod Osijeka.
Situaciju im dodatno otežava činjenica što se i Osječani bore za toliko traženo drugo mjesto, a u nastavku prvenstva ide im nešto bolje nego Rijeci i Hajduku, no možda se i oni odluče pridružiti natjecanju u gubljenju bodova, što bi pak moglo ići u prilog Riječanima.
Uoči tog dvoboja prvak Dinamo, koji je danas od 18.55 gost Intera, vodi sa 73 boda, Lokomotiva je druga s 57, Hajduk treći s 54, Osijek četvrti s 53 i utakmicom manje, a Rijeka peta s 52 boda i utakmicom manje, piše HRT.
Tekst se nastavlja ispod oglasa Tekst se nastavlja ispod oglasaIzvor: narod.hr/HRT
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i društvenim mrežama Narod.hr dopušteno je registriranim korisnicima. Čitatelj koji želi komentirati članke obavezan se prethodno upoznati sa Pravilima komentiranja na web portalu i društvenim mrežama Narod.hr te sa zabranama propisanim člankom 94. stavak 2. Zakona o elektroničkim medijima.