Utorak, 23 lipnja, 2026
21 C
Zagreb
Pratite nas:
ISPADANJE BARCELONE

Olmo: Iskustvo za sljedeće godine

Podijeli

Podijeli

Tekst se nastavlja ispod oglasa

Nogometaši Barcelone svladali su Atletico u Madridu 2:1, no nisu uspjeli proći u polufinale Lige prvaka jer su Madriđani u prvom susretu bili bolji s 2:0. Igrač utakmice na Metropolitanu bio je Barcelonin Dani Olmo, ali nije imao razloga za zadovoljstvo.

Barcelona je već nakon 24 minute nadoknadila zaostatak iz prve utakmice, ali je onda ubrzo i primila gol koji je na kraju odlučio ukupnog pobjednika.

– Naravno da ne možemo biti zadovoljni. Ovo će nam biti iskustvo za sljedeće godine. Mi smo mlada ekipa i iz ovoga ćemo nešto naučiti. Dići ćemo se i nastaviti dalje, rekao je Olmo.

Osvrnuo se i na suđenje.

– Bilo je upitnih odluka suca poput nedosuđenog kaznenog udarca i isključenja, ali to nam ne može biti izgovor. Moramo nastaviti raditi i biti bolji jer već dvije godine padamo gotovo na isti način. Znam da možemo osvojiti još puno naslova i donijeti radost navijačima, izjavio je Olmo, piše HRT.

Tekst se nastavlja ispod oglasa
Tekst se nastavlja ispod oglasa
Podržite nas! Kako bismo Vas mogli nastaviti informirati o najvažnijim događajima i temama koje se ne mogu čitati u drugim medijima, potrebna nam je Vaša pomoć. Molimo Vas podržite Narod.hr s 10, 15, 25 ili više eura. Svaka Vaša pomoć nam je značajna! Hvala Vam! Upute kako to možete učiniti možete pronaći OVDJE

Izvor: narod.hr/HRT

Pročitaj više

Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i društvenim mrežama Narod.hr dopušteno je registriranim korisnicima. Čitatelj koji želi komentirati članke obavezan se prethodno upoznati sa Pravilima komentiranja na web portalu i društvenim mrežama Narod.hr te sa zabranama propisanim člankom 94. stavak 2. Zakona o elektroničkim medijima.

Pročitaj više

Frendica.hr

Glas naroda

Tekst se nastavlja ispod oglasa
Tekst se nastavlja ispod oglasa

Povezani članci