Tekst se nastavlja ispod oglasa
Tekst se nastavlja ispod oglasa
Tekst se nastavlja ispod oglasa
Nogometaši Osijeka pobijedili su Istru 1961 1:0 na gostovanju u Puli u sklopu 25. kola SuperSport HNL-a.
Istra 1961 bila je bliže pogotku u prvom dijelu, no na odmor se otišlo bez golova.
Nesigurna reakcija obrane Istre u 61. minuti dovela je do prvog gola na utakmici. Lopta je stigla do Omerovića, koji je preciznim udarcem doveo goste u vodstvo.
Podržite nas! Kako bismo Vas mogli nastaviti informirati o najvažnijim događajima i temama koje se ne mogu čitati u drugim medijima, potrebna nam je Vaša pomoć. Molimo Vas podržite Narod.hr s 10, 15, 25 ili više eura. Svaka Vaša pomoć nam je značajna! Hvala Vam! Upute kako to možete učiniti možete pronaći OVDJE
Izvor: narod.hr



Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i društvenim mrežama Narod.hr dopušteno je registriranim korisnicima. Čitatelj koji želi komentirati članke obavezan se prethodno upoznati sa Pravilima komentiranja na web portalu i društvenim mrežama Narod.hr te sa zabranama propisanim člankom 94. stavak 2. Zakona o elektroničkim medijima.