Ivica Zubac nakon tri minute i 18 sekundi igre otišao je na klupu i više se nije vraćao u igru. Zanimljivo je kako je razlog za to bio pozitivan – pogodio je prvu tricu u NBA karijeri, a trener Tyronn Lue za nagradu mu je dao ostatak večeri slobodno.
On je do sinoćnje utakmice LA Clippersa i Houstona ispalio devet trica u pet sezona, od čega tri u ovoj. Jubilarna deseta je ušla.
“Naravno da mi je na izlasku iz igre rekao: ‘Rekao sam ti, treneru.’ Bilo je lijepo to vidjeti, svi su bili uzbuđeni zbog njega”, ispričao je Lue, a kad su ga pitali znači li ovo da će mu odsad dopuštati da šutira deset trica po utakmici, samo je prstima pokazao – nulu”, rekao je trener Ty Lue.
Tekst se nastavlja ispod oglasa Tekst se nastavlja ispod oglasaIzvor: narod.hr
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i društvenim mrežama Narod.hr dopušteno je registriranim korisnicima. Čitatelj koji želi komentirati članke obavezan se prethodno upoznati sa Pravilima komentiranja na web portalu i društvenim mrežama Narod.hr te sa zabranama propisanim člankom 94. stavak 2. Zakona o elektroničkim medijima.