Navijač nogometnog kluba Glasgow Rangersa, za koji igra i naš Niko Kranjčar, poginuo je u prometnoj nesreći u kojoj se autobus s navijačima ovog škotskog velikana prevrnuo na putu k stadionu.
Riječ je o autobusu punom navijača, koji se prevrnuo u East Ayrshireu južno od Glasgowa. Osamnaest je osoba ozlijeđeno, tri su zadobile teže ozljede, a jedna je kasnije u bolnici podlegla ozljedama.
“Jasno je kako postoje važnije stvari od nogometa. Naše su misli s ozlijeđenima i njihovim obiteljima”, rekao je pomoćni trener Rangersa David Weir nakon 2-0 pobjede protiv Patrick Thistlea.
Tekst se nastavlja ispod oglasa Tekst se nastavlja ispod oglasaKranjcar with a belter. 3-0 Rangers.
LIVE ????https://t.co/PWlYliWFTL pic.twitter.com/8wFX8OujPl
— ByTheMinute SPFL (@ByTheMinSPFL) 25. srpnja 2016.
Izvor: narod.hr
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i društvenim mrežama Narod.hr dopušteno je registriranim korisnicima. Čitatelj koji želi komentirati članke obavezan se prethodno upoznati sa Pravilima komentiranja na web portalu i društvenim mrežama Narod.hr te sa zabranama propisanim člankom 94. stavak 2. Zakona o elektroničkim medijima.