U susretu 20. kola belgijskog nogometnog prvenstva Club Brugge, koje vodi hrvatski stručnjak Ivan Leko, je na svom travnjaku pobijedio Antwepen sa 5-1.
Golove za domaći sastav zabili su Emmanuel Dennis (21, 65), Siebe Schrijvers (40), Mats Rits (54) i Hans Vanaken (88-11m), dok je strijelac za goste bio Jelle van Damme (84).
Za Brugge je cijeli susret igrao Matej Mitrović, dok Karlo Letica nije nastupio.
Lekina momčad je ovom pobjedom smanjila zaostatak za vodećim Genkom na četiri boda minusa, no Genk ima i utakmicu manje.
Tekst se nastavlja ispod oglasa Tekst se nastavlja ispod oglasaIzvor: hina/mh
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i društvenim mrežama Narod.hr dopušteno je registriranim korisnicima. Čitatelj koji želi komentirati članke obavezan se prethodno upoznati sa Pravilima komentiranja na web portalu i društvenim mrežama Narod.hr te sa zabranama propisanim člankom 94. stavak 2. Zakona o elektroničkim medijima.