Hrvatska potpuno preokrenula utakmicu protiv Kanade i odnijela pobjedu 4:1

Hrvatska nogometna reprezentacija pobijedila je na stadionu Khalifa International Kanadu s 4:1.

Početni sastavi:

HRVATSKA: Livaković, Sosa, Gvardiol, Lovren, Juranović, Brozović, Modrić, Kovačić, Perišić, Kramarić, Livaja

KANADA: Borjan, Miller, Vitoria, Johnston, Davies, Eustaquio, Hutchinson, Laryea, Buchanan, Larin, David

Pratite uživo:

90′ Utakmica je produžena za 6 minuta. Lovro Majer zabija u nadoknadi za 4:1. Hrvatska je pobijedila.

82′ Perišiću se otvorio prostor za udarac, no nije uspio pogoditi okvir gola

70′ I ponovno zabija Kramarić, Hrvatska je na 3:1

56′ Livaković je isčupao ispod grede šut opasnog Jonathana Davida

54′ Modrić je uputio sjajnu za Kramarića, Andrej je praktički s penala imao savršenu priliku, no Borjan krajnjim naporom brani

51′ Hrvatska je opet pred golom Kanade, Sosa je izvrsno centrirao, Borjan je loše reagirao, ali obrana izbija loptu ispred Livaje

49′ Osorio je opalio s manje od 20 metara, lopta je fijuknula pokraj vratnice Livakovića, obrana je opet bila malo preplitka

46′ Počelo je drugo poluvrijeme

45′ Na odmor odlazimo s prednošću od jednog gola, lakše se diše

44′ Hrvatska je povela, Livaja je zabio gol za 2:1

36′ Kramarić je ponovno zabio, ovaj put nije zaleđe, pa je rezultat 1:1. Perišić je podvalio za napadača Hoffenheima koji je provukao loptu pokraj Borjana

26′ Hrvatska je zabila, ali nažalost pogodak Kramarića je poništen zbog zaleđa

22′ Sjajna akcija Matea Kovačića, podvalio je loptu za Livaju, ali je napadač Hajduka bio malo prekratak…

13′ Statistika pokazuje da je prošlo tek 68 sekundi kada je Davies svladao Livakovića, brži pogodak primili smo jedino protiv Danske i to u Rusiji 2018. godine

7′ Borjan je bio u problemima s loptom koju je ubacio Kramarić, skakutala je po gredi ali ipak je uspio iskontrolirati situaciju.

2′ Kanada je povela 1:0 već u drugoj minuti golom Daviesa

1′ Utakmica je počela

– Očekujem da ćemo biti pravi i pružiti bolju nego u prošloj utakmici. U vrhu napada je Marko Livaja, bit će klasična devetka. Dok će Kramarić biti desno i više lutati. Nadamo se da ćemo imati igrača više u završnici s njime, Perišićem i Livajom. Nadam se da ćemo biti opasniji za protivnički gol, rekao je Ivica Olić, pomoćnik izbornika, piše HRT.