Hrvatski nogometni reprezentativac Domagoj Vida odigrao je čitavu utakmicu za Beskitas koji je u susretu 20. kola turskog prvenstva odigrao 2-2 (1-2) na gostovanju kod Bursaspora.
https://www.youtube.com/watch?v=SX2z62TAkvY
Ovim rezultatom četvrti Besiktas se bodovno poravnao s trećim Fenerbahceom, oba sastava imaju po 37 bodova, ali Besiktas je odigrao utakmicu više. Bursaspor je u sredini ljestvice, deveti sa 26 bodova.
Na vrhu je Istanbul BB sa 42 boda, jedan manje ima drugi Galatasaray.
Tekst se nastavlja ispod oglasa Tekst se nastavlja ispod oglasaIzvor: hina/mh
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i društvenim mrežama Narod.hr dopušteno je registriranim korisnicima. Čitatelj koji želi komentirati članke obavezan se prethodno upoznati sa Pravilima komentiranja na web portalu i društvenim mrežama Narod.hr te sa zabranama propisanim člankom 94. stavak 2. Zakona o elektroničkim medijima.