Petak, 7 ožujka, 2025
14.9 C
Zagreb
Pratite nas:

(VIDEO) Braća Sinković: ‘Ako odveslamo kao danas, možemo pobijediti’

Podijeli

Podijeli

Tekst se nastavlja ispod oglasa

Braća Valent i Martin Sinković, koji su danas na SP u Plovdivu ostvarili plasman u finale dvojca bez kormilara, zadovoljni su današnjom utrkom i vjeruju da sutra mogu stići do pobjede.

“Bilo je dosta zanimljivo i dobro, dosta smo kontrolirali situaciju, bili smo dužinu naprijed većinu utrke, što je dosta sigurna prednost. Malo su nam Francuzi ušli na kraju, ali nije imalo smisla ići do kraja, ipak je sutra finale, nema puno odmora. Dosta smo zadovoljni, dosta je to dobro bilo”, kazao je nakon utrke Valent, a s njim se slaže i Martin.

“Jako smo zadovoljni, bilo je dobro i kontrolirano i mogli smo dići finiš”, rekao je Martin Valentić.

Što se tiče sutrašnjeg finala, braća Sinković očekuju dobar rezultat unatoč jakoj konkurenciji.

“Svi su dosta blizu (u drugoj skupini) i u finalu očekujemo da će opet svi biti blizu, ali mi ćemo dati sve od sebe”, rekao je Valent Sinković

“Druga je grupa isto bila brza, ali mislim da, ako odveslamo kao danas, možemo pobijediti”, nadovezao se Martin.

Braća Sinković su s vremenom 6:20.490 bili najbrži u svojoj skupini, ispred Francuza Valentina i Theophilea Onfroya (6:21.590) i Kanađana Meckenziea Coppa i Taylora Perryja (6:22.200) koji su također ostvarili plasman u finale.

Najbrže vrijeme finala imali su Rumunji Marius Vasile Cozmiuc i Ciprian Tudosa 6:20.370 iz druge polufinalne skupine. Plasman u finale iz te skupine ostvarili su još Španiolci Jaime Canalejo Pazos i Javier Garcia Orodenz (6:22.010) te Novozelanđani Thomas Murray i Michael Brake (6:22.200).

Finale je na rasporedu u subotu u 10,46 sati.

Tekst se nastavlja ispod oglasa
Tekst se nastavlja ispod oglasa
Podržite nas! Kako bismo Vas mogli nastaviti informirati o najvažnijim događajima i temama koje se ne mogu čitati u drugim medijima, potrebna nam je Vaša pomoć. Molimo Vas podržite Narod.hr s 10, 15, 25 ili više eura. Svaka Vaša pomoć nam je značajna! Hvala Vam! Upute kako to možete učiniti možete pronaći OVDJE

Izvor: Hina/mh

Pročitaj više

Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i društvenim mrežama Narod.hr dopušteno je registriranim korisnicima. Čitatelj koji želi komentirati članke obavezan se prethodno upoznati sa Pravilima komentiranja na web portalu i društvenim mrežama Narod.hr te sa zabranama propisanim člankom 94. stavak 2. Zakona o elektroničkim medijima.

Pročitaj više

Frendica.hr

Glas naroda

Tekst se nastavlja ispod oglasa
Tekst se nastavlja ispod oglasa

Povezani članci