(VIDEO) Kvalifikacije za Ligu prvaka: Asistencija Karla Bartoleca u pobjedi Kopenhagena

Hrvatski veznjak Karlo Bartolec bio je asistent za prvi pogodak FC Kopenhagena koji je u prvoj utakmici 2. pretkola nogometne Lige prvaka kao gost u Oswestryju svladao velškog predstavnika TNS sa 2-0 (1-0).

Bartolec, koji je odigrao čitav susret za FC Kopenhagen, asistirao je u 18. minuti Sotiriouu, dok je drugi pogodak postigao Skov u 61. minuti iz 11-erca.

Antonio Jakoliš igrao je za APOEL iz Nikozije do 70. minute u 1-0 (1-0) gostujućoj pobjedi protiv Sutjeske u Nikšiću.

REZULTATI PRVIH UTAKMICA 2. PRETKOLA,
Utorak:
Viktoria Plzen (Češ) – Olympiacos (Grč) 0-0
Saburtalo (Gru) – DINAMO ZAGREB (HRV) 0-2 (Oršić 67, Petković 78-11m)
PSV (Niz) – Basel (Švi) 3-2 (Bruma 14, Lammers 89, Malen 90+3 / Al. Ajeti 45+1, A. Fernandez 79)
TNS (Wal) – FC Kopenhagen (Dan) 0-2 (Sotiriou 18, Skov 61-11m)
Sutjeska (CG) – APOEL (Cip) 0-1 (De Vincenti 42-11m)