(VIDEO) Lyon slavio na gostovanju kod Bordeauxa 3:2

Momčad Lyona slavila je sa 3-2 (1-2) na gostovanju u Bordeauxu u prvoj utakmici 34. kola francuskog nogometnog prvenstva.

Depay je u 14. minuti doveo goste u vodstvo, a preokret su donijeli Briand (34) i De Preville (38), čijim je golovima Bordeaux poveo sa 2-1. U drugom poluvremenu Lyon je ipak došao do pobjede golovima Corneta (67) i Demmbelea (85). Domaća momčad je od 73. minute igrala s igračem manje zbog isljučenja Jovanovića.

Mladi hrvatski reprezentativac Toma Bašić bio je u početnoj postavi Bordeauxa te je bio pokretač akcije za drugi pogodak svoje momčadi, koja je doživjela treći uzastopni poraz.

Lyon je sa 62 boda na trećem mjestu, iza vodećeg PSG-a sa 84 i Lillea sa 65. Bordeaux je na 14. mjestu s 38 bodova.