(VIDEO) Monaco bez ozlijeđenog Danijela Subašića u gostima ‘razbio’ Lille

Francuski nogometni prvak Monaco u susretu je 7. kola domaćeg prvenstva kao gost s uvjerljivih 4-0 svladao Lille.

Monaco su ka pobjedi poveli Stevan Jovetić (24) i Rachid Ghezzal (30), da bi pobjedu s dva gola u nastavku potvrdio Radamel Falcao (48, 73-11m).

Monaco sada ima 18 bodova, ako i vodeći Paris SG, koji u subotu gostuje, kod Montpelliera, dok je Lille 17. s pet bodova.

Hrvatski reprezentativni vratar Danijel Subašić zbog ozljede nije branio za Monaco.

Hrvatski nogometaš Mateo Pavlović bio je strijelac za Angers koji je odigrao 2-2 na gostovanju kod Nice. Pavlović, koji je odigrao svih 90 minuta za Angers, doveo je Angers u vodstvo u 13. minuti. Na 2-0 povisio je Karl Toko Ekambi (34), no domaćin je spasio bod preko Marija Balotellija (39-11m) i Ismaela Traorea (76-ag).

Nice je trenutačno šesta na ljestvici sa 10 bodova, a Angers 11. s osam.