(VIDEO) Promjena na klupi Leicestera nije donijela instant učinak na gostovanju kod Watforda

Promjena na klupi Leicestera nije donijela instant učinak jer je momčad koju je po prvi put vodio Brendan Rodgers poražena sa 2-1 (1-0) na gostovanju kod Watforda u 29. kolu engleskog prvenstva.

Deeney je već u 5. minuti doveo Watford u vodstvo koje je domaća momčad držala do 76. minute, kad je nepažnju u obrani domaćih iskoristio Jamie Vardy i postigao svoj 99. pogodak u dresu Leicestera. U drugoj minuti sučevog vremena Watford je došao do sva tri boda, a zasluge idu strijelcu Andreu Grayu.

Watford je ostao na osmom mjestu, ali se sa 43 boda ponovno izjednačio sa sedmoplasiranim Wolverhamptonom. Leicester je sa 35 bodova ostao na 11. mjestu. Vodeći Manchester City ima 71 bod i utakmicu više od drugoplasiranog Liverpoola koji ima 69 bodova.

U nedjelju su na rasporedu i posljednje dvije utakmice 29. kola u kojima se sastaju Fulham – Chelsea i Everton – Liverpool (17.15).