(VIDEO) Sedma uzastopna pobjeda Intera, svladali momčad Ivana Jurića, asistirao Perišić, igrao i Brozović

Nogometaši Intera upisali su sedmu uzastopnu pobjedu u talijanskom prvenstvu svladavši u subotu u 11. kolu na domaćem terenu Genou, koji vodi Ivan Jurić, sa 5-0.

Ivan Perišić, koji je igrao do 76. minute, sudjelovao je u akciji kojom je Inter poveo 3-0 u 49. minuti. Naime, nakon udarca Perišića loptu je u gol pospremio Roberto Gagliardini, kojemu je to bio drugi pogodak na utakmici. Prvog je zabio u 14. minuti. Strijelci za Inter bili su još Matteo Politano (16), Joao Mario (90+1) i Nainggolan (90+4).

Marcelo Brozović je za Inter igrao do 87. minute, a Šime Vrsaljko je ostao na klupi za pričuve.